O firmie

MetalBud

Firma "Metalbud" istnieje od  1993 roku i dostarcza materiały budowlane nie tylko na rynek lubuski. Naszym celem jest ciągły rozwój i poszerzanie działalności. Od 2002 roku prowadzimy działalność w nowej siedzibie.

Mamy do dyspozycji plac składowy o powierzchni 10.000 metrów kwadratowych. Sala sprzedaży, jaką… posiadamy, pozwala na odpowiednie     wyeksponowanie towarów, dzięki czemu nasi klienci mogą zobaczyć to co chcą kupić.

Zapewne w Twoim sąsiedztwie są budowy lub zrealizowane obiekty, gdzie nasza firma dostarczała materiały budowlane takie jak np. dachówka na pokrycia dachowe, elementy na kominy. Zapytaj o nas! Na naszej liście obiektów referencyjnych są kościoły, pałace, wille i domki, do każdego podchodzimy w sposób indywidualny.

Od lat współpracujemy z firmami wykonawczymi dużymi i mniejszymi. 
Mamy dobrą logistykę dzięki własnemu transportowi także z samorozładunkiem. 
Współpracujemy wyłącznie z producentami materiałów budowlanych oferującymi  sprawdzonej jakości produkty i od lat są to stali nasi   dostawcy.

Zespół inżynierów i sprawdzone ekipy budowlane pozwalają nam prowadzić budowy pod klucz a jednocześnie znajomość nowoczesnych technologii i umiejetność prawidłowego zastosowania energooszczędnych materiałów budowlanych daje naszym Klientom poczucie komfortu budowania . Jesteście Państwo w dobrych rękach.

Naszą siłę stanowią profesjonalni, ciągle dokształcający się i pełni energii pracownicy. Jesteśmy zgranym i zaangażowanym zespołem a to stanowi duży atut w obsługiwaniu Was - naszych Klientów. 
Naszą domeną jest nie tylko sprzedaż ale również doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych, które mogą wystąpić w trakcie budowy.

MetalBud 3
MetalBud
MetalBud
MetalBud

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie- ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209