Aktualności

close

Super folia dachowa w super cenie . Polecana przez Polskich i Niemieckich dekarzy . Jest to membrana dachowa nowej generacji składająca się z dwóch warstw , włókniny której zadaniem jest wchłanianie i pozbywanie się wilgoci i warstwy bardzo wytrzymałego poliuretanu.

Membrana dachowa Divoroll Maximum+ 2S może być stosowana jako podkładowa na deskowanie lub bezpośrednio na termoizolację . Posiada specjalny pasek kleju co ułatwia zapewnienie jeszcze lepszej szczelności foli dachowej. Membrana bardzo wytrzymała i posiada bardzo dobre właściwości antypoślizgowe . Prawdziwie wszechstronna folia, której producentem jest wiodąca firma dachowa Brass. 

close

Dachówka wielkoformatowa w bardzo modnym kolorze antracytowym oraz w miedzi , brązie , kasztanowym i czarnym błyszczącym teraz z bardzo dużymi rabatami. Produkowana w niemieckiej cegielni z tradycjami . Oferowana w wersji angobowanej i glazurze . Polecamy Państwu te dachówki ceramiczne z świadomością że proponujemy dachówkę doskonałej jakości, renomowanego producenta, w wyjątkowo dobrej cenie i przede wszystkim bardzo ładną. Producent dachówek Braas jest gwarantem bardzo dobrej jakości i estetyki dachówek. To jest wyjątkowa oferta . Zapraszamy do siedziby naszej firmy; Metalbud Zielona Góra Zjednoczenia 122 a

close

WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM ŻYCZYMY ZDROWYCH , RADOSNYCH I SPĘDZONYCH W RODZINNEJ ATMOSFERZE ŚWIAT WIELKIEJ NOCY ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI ...I TRADYCYJNIE NIECH SIE MURY PNĄ DO GÓRY

close

Pod takim hasłem firma Ytong ,producent bloczków gazobetonowych prowadzi akcję promocyjną ,,Buduję energooszczędnie,,. W naszej firmie znajdziecie państwo szczegóły promocji, która promuje klientów kupujących bloczki Ytong Energo+. Z bloczków Energo+ buduje się ściany jednowarstwowe o doskonałych parametrach cieplnych , niewymagające docieplenia. Zapraszamy Metalbud Zielona Góra Zjednoczenia 122a

close

W dniach 13-15 lutego 2015 w miejscowości Drzonków odbywają się Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w Hali A stoisko nr 87.

close

               WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM

SKŁADAMY ŻYCZENIA SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT

     WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM 2015 ROKU

close

Przypominamy Państwo o sprawdzeniu szczelności obróbek blacharskich na dachach . Oferujemy typowe i na indywidualne zamówienie wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie i uszczelniacze do stosowania również na mokre podłoża. Wykonujemy obróbki  z blach tytan-cynk, miedź,aluminium, stalowe powlekane.

close

Już w II połowie września oficjalnie zostanie zaprezentowana nowa dachówka firmy Bogener PLANO 11.  Jest to płaska dachówka, która idealnie pasuje na dachy budynków o nowoczesnej architekturze. Producent zadbał o różnorodność kolorystyczną. Dachówka będzie dostępna w czerwonej, łupkowo-szarej, czarnej angobie oraz antracytowej glazurze.

  

close

Od 19 maja dostępna jest dachówka ceramiczna firmy Creaton TITANIA glazurowana w czarnym kolorze. Od niespełna miesiąca można też zamawiać dachówkę ceramiczną TITANIA glazurowana w kolorze winna czerwień. To dwa bardzo popularne kolory. Zapraszamy

close

Pogoda bardzo nam sprzyja i prace budowlane są  w toku.  Wydłuża się okres oczekiwania na nietypowe dachówki ceramiczne szczególnie importowane z Niemiec . Klientów zainteresowanych zapraszamy do wcześniejszego składania zamówień.

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209