Aktualności

close

W piątek 09.11.2012 r. w godzinach 10.00-16.00 w naszej firmie METALBUD aleja Zjednoczenia 122A  będzie oczekiwał na Państwa doradca firmy Roto, renomowanego producenta okien dachowych, który będzie pomagał w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz udzielał wszelkich informacji na temat nowości w firmie Roto.

close
 -  -  Gąsior Amber końcowy

Gąsior końcowy Amber to nowy produkt uzupełniający ofertę  dla dachówek ceramicznych  Brass Ruppceramika.Dzieki temu produktowi zyskujemy , ponieważ element łączący gąsiory na zakończenie czyli tzw mufa stał się niepotrzebny .

Produkt bardzo przydatny i cieszymy sie ,że już jest w naszej ofercie.

close

 Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie wiedzą jakie materiały budowlane użyć do budowy swojego wymarzonego domu proponujemy spotkanie z przedstawicielami firmy Wienerberger.

close

Sezon na rozpoczynanie budów powoli zbliża sie do końca i nasi klienci raczej koncentrują się na tym aby zamknąć budowę i pokryć dach ale okazało się w dniu 21 września 2012, że było zainteresowanie wykonawców i klientów indywidualnych materiałami ściennymi. Xella to producent bloczków Ytong i Silka.  

close

Kup 8 metrów kanałów wentylacyjnych Schiedel Thermo - a higrometr otrzymasz gratis!!!

Firma Schiedel Sp. z o.o z siedzibą w Opolu jest Organizatorem akcji i Fundatorem
higrometru. Warunkiem udziału w akcji jest zakup przez klienta końcowego minimum 8 metrów kanałów termowentylacyjnych.

Wystarczy wysłać kopie faktury zakupu VAT potwierdzającą zakup Kupujący na adres centrali firmy w Opolu lub skan faktury na adres mailowy Centrali: biuro@schiedel.pl

close

Dzień otwarty firmy WIENERBERGER - 5 październia w godzinach 10.00 - 17.00  ZAPRASZAMY !!!

close

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych produktami Silka Ytong ..pokazy murowania ...rozwiązywanie problemów technicznych ..prezentacja produktów ...jeżeli będziesz korzystał z ulgi na dom energooszczędny ...to zobacz materiały budowlane  energooszczędne i technikę ich murowania  

more_vert PROMOCJA FAKRO
close

Od dnia 15 września 2012 r. do 15 listopada 2012 r., rusza Promocja dla klientów indywidualnych pod nazwą „Ciepły prezent za 1 zł”. W okresie 2 miesięcy, premiowane będą zakupy okien dachowych FAKRO typu preSelect, Secure oraz FTT U6.

close

System kominowy staje się standardem w budownictwie jednorodzinnym. Co jednak dostajemy kupując system kominowy? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie wystarczy zapoznać się z przygotowanym przez nas materiałem video.

close

Drugi raz w tym sezonie na terenie firmy Metalbud Zielona Góra aleja Zjednoczenia 122 a będą Dni Otwarte Roto.....poprzednie dni cieszyły się zainteresowaniem a więc znów będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy produkującej okna dachowe i akcesoria i dotknąć ..zobaczyć ...najnowsze produkty tego renomowanego producenta .

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209