Aktualności

close

Tylko ktoś, kto zajmuje się materiałami do pokryć dachowych tak długo jak firma Nelskamp, nie tylko zna rynek, lecz także może reagować na indywidualne życzenia klientów. 

close

Z przyjemnością informujemy, ze zostaliśmy bezpośrednim partnerem niemieckiego producenta dachówek ceramicznych i dachówek betonowych oraz systemów solarnych firmy Nelskamp.

close

 

               WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM

SKŁADAMY ŻYCZENIA SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2016 ROKU

 

close

Łatwo  i bez oczekiwań dostaniecie Państwo kilka rodzajów pokryć u nas w firmie , jednak na niektóre modele dachówek trzeba poczekać . Przypominamy ,że mamy od niedawna w ofercie dachówkę Nelskamp , która zyskała uznanie wielu klientów.

Dla Państwa wygody nasi handlowcy przyjmują zamówienia drogą mailową lub telefoniczną . Zamawiasz i dostajesz cały komplet na plac budowy .

Współpracuje z nami duża grupa rekomendowanych wykonawców  . Jeżeli szukacie Państwo fachowcy dzwońcie do nas .

close

Z niecierpliwością oczekujemy na nowe oblicze Alei Zjednoczenia . Remont ciągle trwa . Dojazd do firmy jest . Podziwiamy firmę wykonującą remont ,że prowadząc cały czas prace budowlane potrafi zapewnić niezakłócony dojazd. Zapraszamy

close

Blacha dachówkopodobna i blacha trapezowa ciągle cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Informujemy, że mamy w ofercie blachę dachówkową oraz trapez w cenach przedsezonowych , czyli w promocyjnych.

 Przed nastaniem jesieni możecie Państwo dokonać zakupu blach firmy Borga , której produkty sprzedajemy od ponad 20 lat i której blachy leżą na dachach domów i budynków gospodarczych u ogromnej rzeszy naszych zadowolonych klientów. Proponujemy bardzo dobre jakościowo blachy dachówkopodobne i blachy trapezowe  z dużymi rabatami.

Zapraszamy do naszej firmy Zielona Góra Zjednoczenia 122 A lub dzwońcie do nas. Nasi przedstawiciele dotrą do Państwa.

  

close

W dniach 1 lipca do  31 sierpnia 2015 roku firma Brass oferuje promocje na wszystkie modele dachówek w kolorze czarnym.

Czarny jest modny , czarny jest tańszy .

Nasza firma będąc rekomendowanym dystrybutorem dachówek ceramicznych i dachówek betonowych   firmy Brass z przyjemnością informuje Państwa ,ze teraz te doskonałej jakości dachówki możemy zaproponować w bardzo atrakcyjnej cenie. Tak tanio jeszcze nie było przy tak bardzo dobrej jakości dachówek. Tylko do końca sierpnia br.

close

Z przyjemnością informujemy Państwa ,że wychodząc na przeciw oczekiwaniom zostaliśmy sprzedawcą dachówek marki Nelskamp.

Oferujemy wszystkie produkty firmy Nelskamp, producenta dachówek ceramicznych i dachówek betonowych oraz akcesoriów dachowych .

close

Super folia dachowa w super cenie . Polecana przez Polskich i Niemieckich dekarzy . Jest to membrana dachowa nowej generacji składająca się z dwóch warstw , włókniny której zadaniem jest wchłanianie i pozbywanie się wilgoci i warstwy bardzo wytrzymałego poliuretanu.

Membrana dachowa Divoroll Maximum+ 2S może być stosowana jako podkładowa na deskowanie lub bezpośrednio na termoizolację . Posiada specjalny pasek kleju co ułatwia zapewnienie jeszcze lepszej szczelności foli dachowej. Membrana bardzo wytrzymała i posiada bardzo dobre właściwości antypoślizgowe . Prawdziwie wszechstronna folia, której producentem jest wiodąca firma dachowa Brass. 

close

Dachówka wielkoformatowa w bardzo modnym kolorze antracytowym oraz w miedzi , brązie , kasztanowym i czarnym błyszczącym teraz z bardzo dużymi rabatami. Produkowana w niemieckiej cegielni z tradycjami . Oferowana w wersji angobowanej i glazurze . Polecamy Państwu te dachówki ceramiczne z świadomością że proponujemy dachówkę doskonałej jakości, renomowanego producenta, w wyjątkowo dobrej cenie i przede wszystkim bardzo ładną. Producent dachówek Braas jest gwarantem bardzo dobrej jakości i estetyki dachówek. To jest wyjątkowa oferta . Zapraszamy do siedziby naszej firmy; Metalbud Zielona Góra Zjednoczenia 122 a

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - ściany, dachy, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209