DOM NA SPRZEDAŻ - SUPER OFERTA !!!

 -  -  Dom na sprzedaż

Indywidualny projekt, solidnie wykonany z możliwością dostosowania do własnych potrzeb.  

Budynek jest zlokalizowany w otoczonej lasami i polami magnetycznej wsi Ochla oddalonej od centrum Zielonej Góry o około 8 km (jadąc samochodem osobowym zajmuje nam to tylko 14 minut). Dojazd do wsi jest możliwy autobusem komunikacji miejskiej o numerze 27. Wieś powstała w XIII w., do dnia dzisiejszego zachował się wzniesiony w XIII w. ciekawy kościół zbudowany z polnych kamieni i rudy darniowej, obok niego jest krzyż pokutny, z którym wiąże się ciekawa legenda. Z innych zabytków warto zobaczyć pałac z końca XVIII w. oraz dwór z XVII w a także Muzeum Etnograficzne gdzie znajdziemy wiele przykładów budownictwa ludowego i regionalnego. Na terenie muzeum cyklicznie są organizowane imprezy plenerowe promujące Ziemię Lubuską, jej tradycje i mieszkańców.

W ostatnich latach Ochla przekształca się w „sypialnię” Zielonej Góry. Niewielka odległość od miasta, sprawne rozwiązania komunikacyjne a przy tym niższa cena działek powoduje, że wielu zielonogórzan tutaj buduje swój wymarzony dom. Bliskość przyrody sprawia, że w każdy weekend można się poczuć jak na urlopie. Wiele ścieżek rowerowych i pieszych położonych pośród lasów i pól pozwoli nam na czynny wypoczynek w miejscu zamieszkania. Niewielki zalew tzw Ochla i rzeczka stwarzają miejsce doskonałe do zamieszkania.

We wsi znajdują się cztery sklepy spożywczo-przemysłowe, dwa sklepy ogrodniczo-przemysłowe, poczta, apteka, gabinet lekarski oraz szkoła podstawowa z boiskiem typu „Orlik”.

Dom położony jest w południowo-zachodniej części wsi, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych o nazwie „Ostoja”. Droga łącząca dom z drogą asfaltową jest utwardzona i w dużej części oświetlona.

Jest to budynek parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 180 m2. W części przyziemia zlokalizowano garaż, salon z kuchnią, łazienkę oraz gabinet, na piętrze są trzy sypialnie i łazienka. Wybudowany został z niezwykle ekologicznego i ciepłego materiału jakim jest Ytong, dach pokryto dachówka ceramiczną firmy Ruppceramika. Do budynku doprowadzone są : gaz, woda, kanalizacja, prąd. Obok budynku przyłącze telekomunikacyjne. Obecnie w stanie surowym zamkniętym ale możliwy większy stan zaawansowania prac budowlanych.

 Osoba kontaktowa: Jolanta Grudzińska kom. 601 554 837 

Parter
Piętro

Proszę kliknąć na wybrany obrazek.

19.12.2012 15:02

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209