Podsufitka Galeco Decor

 -  -  Podsufitka Galeco Decor

Wybierając podbitkę jako zabudowę okapu dachu na zewnątrz budynku zabezpieczamy budynek przed utratą ciepła , zawilgoceniem ocieplenia dachu czy tez zagnieżdżeniem się ptaków lub owadów w konstrukcji dachowej .

Podbitka może być drewniana lub typu siding z PCW .
Podbitka drewniana musi być zaimpregnowana i wymaga odnowienia co kilka lat .
Podbitka typu siding może być wentylowana lub pełna i jest produkowana w kilku kolorach , dzięki czemu może być zharmonizowana z pozostałymi elementami dachu .
Przykładem dobrej jakościowo podbitki jest podsufitka Galeco Decor . Wykonana z polichlorku winylu , produkowana w kolorach : złoty , dąb , orzechowy , grafitowy , ciemny brąz. Podsufitka Galeco umożliwia powieszenie podświetlenia w celach estetycznych lub zamontowania lampy zewnętrznej oświetlającej podwórko. Firma Galeco to renomowany producent rynien oraz akcesorii i podbitka jest następnym elementem wykończenia dachu, który ten producent produkuje. Firma Galeco bardzo  dba o jakość materiałów z których produkuje jak i o estetykę produktu i dzięki temu na rynku jest naprawdę dobry produkt czyli podsufitka Galeco Decor .Polecamy Państwu dobry materiał budowlany ....w zalewie różnego rodzaju podbitek ten produkt wart jest wyróznienia.

02.06.2012 03:18

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209