Zastosowanie pełnego systemu Ytong w domach energooszczędnych

Efektywność energetyczna budynku rozpoczyna się na etapie jego projektowania i wznoszenia a kończy na eksploatacji.
Parę słów o wznoszeniu budynków przy zastosowaniu kompletnego systemu Ytong.

Budynek wybudowany w pełnym systemie Ytong to budynek ze ścianami konstrukcyjnymi i wewnętrznymi , stropem , ciepłymi nadprożami na bazie produktów Ytong.

Zastosowanie bloczków Ytong Energo i Ytong  Energo Plus o grubościach 36,5 cm , 40 cm i 48 cm gwarantuje budynek z ciepłymi przegrodami zewnętrznymi , bez konieczności docieplania oraz niskie zapotrzebowanie na energię do ogrzania budynku.

Zalety ścian z bloczków Ytong : ściany niepalne, wykonane z naturalnych surowców -piasek kwarcowy, wapno, cement bez szkodliwych dodatków, ściany o dużej bezwładności cieplnej ( w lecie chłodno, w zimie ciepło ) co zapewnia przyjazny mikroklimat w budynku niezależnie od warunków zewnętrznych , doskonała dokładność bloczków i użycie specjalnego kleju daje gwarancję idealnie równych ścian oraz wyraźnie skraca wysychanie budynku.

Technologia pełnego systemu Ytong to wyeliminowanie mostków termicznych poprzez jednorodność materiału i zastosowanie ciepłych nadproży oraz płyt stropowych Ytong. Stropy Ytong przygotowywane są indywidualnie do każdego budynku co obejmuje projekt i wykonanie .

Strop Ytong są to  płyty wykonane z ciepłego zbrojonego betonu komórkowego. Ich zastosowanie eliminuje mostki termiczne w poziomie wieńców stropu. Taki strop stanowi ciepłą przegrodę poziomą nad pomieszczeniem co zapewnia zmniejszenie zużycia energii na ogrzanie budynku. Z płyt stropowych możliwe jest wykonanie balkonów bez mostków termicznych. 

Nasi doradcy oferują wszelka pomoc przy prawidłowym doborze elementów w systemie Ytong. Zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy

Metalbud Zielona Góra Zjednoczenia 122 a lub do kontaktu poprzez zakładkę "kontakt".

09.02.2015 23:16

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209