rynny patynowe

System rynnowy patynowy to rynny wykonane z blachy tytan-cynk poddanej procesowi w efekcie którego otrzymuje się rynny ,,postarzone,, ale  w jednolitej kolorystyce. Efektem jest patyna  , która nie jest powłoką i zachowuje wszystkie korzystne właściwości patyny cynkowej.

Oferujemy rynny tytanowo- cynkowe patyna firmy Rheinzink z linii Patina Line . Rynny patynowe w kolorze powierzchni szaroniebieska i grafitowa. Firma Rheinzink opracowała innowacyjny proces patynowania czyli starzenia dzięki czemu otrzymujecie Państwo rynny tytanowo cynkowe patynowe co przy  normalnym procesie starzenia trwałoby bardzo długo. 

Próbki kolorów rynien tytanowo -cynkowych  patyna możecie Państwo zobaczyć w naszej siedzibie Zielona Góra Zjednoczenia 122a Zapraszamy

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209