Beton komórkowy Ytong i Suporeks - bloczki

Podstawowymi surowcami stosowanymi do produkcji betonu komórkowego są: wapno, piasek i woda. Beton komórkowy często nazywany Siporeks lub Suporeks (pisanym także jako Suporex). W Zielonej Górze najczęściej używamy nazwy Suporeks. Pustaki Suporeks to tańsza wersja betonu komórkowego. Jest mniej dokładny od bloczków Ytong oraz nie posiada piór i wpustów na ściankach bocznych co znacznie wydłuża proces wznoszenia ścian. Podobnie jak ceramika poryzowana jest to materiał paroprzepuszczalny i charakteryzujący się dużą pojemnością cieplną. Bloczki Ytong to najcieplejszy materiał konstrukcyjny. Przy zastosowaniu bloczków ENERGO o szerokości 48cm uzyskujemy współczynnik przewodzenia ciepła o wartości U=0,19W/m2K. W porównaniu do ceramiki poryzowanej jest bardziej odporny na zawilgocenia-brak podciągania kapilarnego. Ponadto jest materiałem lekkim oraz łatwym w obróbce co znacznie zmniejsza koszt całej inwestycji.

W ofercie posiadamy beton komórkowy produkowany przez firmę Xella.

beton komórkowy (pustaki) Suporex z którego można wybudować ściany konstrukcyjne o szerokości 24cm oraz ściany działowe o szerokości 12cm,

beton komórkowy Ytong:

  • Bloczki z betonu komórkowego Ytong ENERGO o szerokości 48 i 36,5cm
  • Bloczki z betonu komórkowego o szerokości 24cm na ściany konstrukcyjne oraz 11,5 cm na ściany działowe
  • Bloczki  z betonu komórkowego o szerokościach: 10, 7,5 5cm jako elementy służące do wykończenia wnętrza
  • Bloczki z betonu komórkowego o nazwie Multipor o grubościach 20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6 oraz 5cm to szczególne rozwiązanie pozwalające na docieplenie mieszkań od wewnątrz. Polecane dla osób mieszkających w kamienicach i budynkach wielorodzinnych, które cenią rozwiązania energooszczędne.

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209