Pustak ceramiczny: POROTON, POROTHERM

Podstawowym surowcem wykorzystywanym do produkcji pustaków ceramicznych inaczej nazywanych cegłą poryzowaną jest naturalna glina. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu układowi drążeń oraz dużej ilości porów, pustaki ceramiczne to materiał o bardzo dobrej izolacyjności termicznej. Dzięki temu stosując bloczki szlifowane o grubości 44 cm łączone na tzw. ciepłą zaprawę uzyskujemy ściany, których współczynnik przewodzenia ciepła wynosi U=0,26W/m2K. Poryzacja pustaków przyczynia się ponadto do utrzymania wilgotności powietrza na stałym, optymalnym dla człowieka poziomie.

Ściany jednowarstwowe zbudowane z cegły poryzowanej lub ściany wielowarstwowe murowane z tych materiałów a docieplone wełną mają możliwość oddychania, dzięki czemu nie dochodzi do zjawiska zawilgacania ścian. Konsekwencją „mokrych” ścian jest rozwój pleśni i grzybów, które to prowadzą do alergii.

W ofercie posiadamy pustaki ceramiczne produkowane przez firmy Roben oraz Wienerberger. Pustaki ceramiczne używane są jako materiały do wznoszenia ścian konstrukcyjnych, ścian osłonowych i ścian działowych.

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209