Porady

Nasi Eksperci

Opisujemy problemy techniczne najczęściej spotykane na budowie oraz omawiamy rózne produkty i materiały budowlane, tutaj wypowiadają się współpracujący z nami eksperci.

close

Jeśli szukasz na swój dach lekkiego pokrycia to bardzo dobrym rozwiązaniem jest blacha trapezowa lub dachówkopodobna. Jest to blacha stalowa, powlekana obustronnie warstwą ocynku oraz od strony spodniej dodatkowo warstwą pasywacyjną i lakierem a od strony zewnętrznej warstwą pasywacyjną, farbą gruntową i wierzchnim lakierem nadającym kolor naszemu pokryciu.

close

Wybierając system rynnowy do swojego domu mamy do wyboru system wykonany z PCV, z blachy tytan-cynk, z blachy miedzianej oraz z blachy stalowej ocynkowanej i dodatkowo trzykrotnie powlekanej.

close

 

      W budynku, w którym jest zamontowany piec powinien być wybudowany przewód odprowadzający spaliny na zewnątrz. Polskie normy i przepisy ściśle określają z jakich materiałów i w jaki sposób powinien być wykonany komin. Dom może mieć jeden lub więcej kominów. Ze względów praktycznych, w jednym kominie umieszcza się wszystkie przewody kominowe: spalinowy, dymowy i wentylacyjny. Ważną zasadą jest to, by każde ogrzewane i wentylowane pomieszczenie miało oddzielny przewód wentylacyjny.
      Rozmiary przewodów określa Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku, w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. Nr 75, poz. 690).

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209