Loft. Nowy dom jak stary budynek fabryczny.

Jest ,,coś,, w stylu industrialnym, że często marzeniem o własnym mieszkaniu jest zamieszkanie w lofcie. Duże, otwarte przestrzenie, dobre światło, prosta forma, to bardzo się podoba. Niestety tych prawdziwych obiektów pofabrycznych, do tej pory niewykorzystanych zostało niewiele, a szczególnie w dobrych lokalizacjach. 

Marzenia są po to aby je realizować czyli trzeba zbudować własny loft. I tutaj w głównej roli występują naturalne materiały budowlane a szczególnie cegła klinkierowa.

Oczywiście wszystko zaczyna się od dobrego projektu loftu, który nie będzie w stylu rustykalnym ale właśnie imitował stary obiekt fabryczny. Prostota formy budynku, otwarte przestrzenie i oczywiście cegła, cegła, cegła w odcieniach brązu i czerwieni. Tynki wewnętrzne w odcieniach bieli i betonu, drewno, kamień, metali mamy soft loft.

Obecna oferta cegieł klinkierowych pozwala zrealizować wszystkie marzenia . Producenci oferują całą gamę cegieł postarzanych itp. elewacja z cegły nie jest najtańszym rozwiązaniem, oprócz niewątpliwe urody, posiada ogromna zaletę , nie wymaga żadnych prac renowacyjnych przez dziesięciolecia. Dom w stylu loftu jest budynkiem o ponadczasowej formie i z ogromną zaletą wynikającą z upływu czasu, jest jak wino, im starszy tym ciekawszy. 

W naszej firmie znajdziecie Państwo bogatą ofertę cegieł klinkierowych i innych materiałów budowlanych potrzebnych do budowy soft loftu. Współpracujemy także z projektantami i wykonawcami . Zapraszamy: Metalbud Zielona Góra Zjednoczenia 122 a

05.05.2016 16:50

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209