Remont domu . Docieplanie ścian.

Remontujemy, remontujemy. Nie tylko obiekty z przed półwiecza ale i z lat 90.  Dostrzegamy wzrost zainteresowania poprawą standardu w istniejących obiektach  a szczególnie dociepleniem oraz wymianą pokrycia dachowego . Nikogo nie trzeba przekonywać jak istotne jest ocieplenie domu. Zrobiła to prosta ekonomia. Energooszczędność to konieczność.

Kilka lat temu inwestor zastanawiał się nad rodzajem tynku i farby i standardowo stosował 10 cm styropianu a pozostałe elementy jak grunt, kleje, siatka kupował jak najtańsze, to obecnie pojawia się zmiana w sposobie myślenia. Zaczyna pojawiać się świadomość, że,, diabeł tkwi w szczegółach,, i inwestor dostrzega potrzebę analizy potrzeb i dobrania odpowiednich materiałów. Dobór składników ocieplenia i rodzaju (wełna, styropian), grubość materiału ocieplającego, sposób przygotowania podłoża to wszystko potrzebne jest aby zapewnić najlepszą ochronę cieplną i zadbanie o prawidłowy przepływ pary wodnej w ścianie.

Jak coś robisz to zrób to dobrze. Ta sentencja bardzo pasuje to wszelkich prac budowlanych, bo jest to dziedzina, gdzie wszelkie błędy popełnione na początku odczuwamy całe lata .Polecamy przed rozpoczęciem prac dociepleniowych określenie parametrów istniejącej ściany, która zamierzamy ocieplać i jej stan wg tego dobrać rodzaj i grubość materiału ocieplającego, rodzaj gruntu i inne materiały budowlane. Zrobić remont domu, to zrobić go dobrze czyli tak abyśmy byli zadowoleni z efektu. Zdecydowanie polecamy aby ocieplając dom stosować całe systemy docieplające.

Producenci tak przygotowują produkty aby współpracowały ze sobą a pamiętajmy, że to jest chemia budowlana i mieszanie ich w dowolnych kompilacjach może mieć fatalne skutki. Stosując konkretny system ocieplający posiadający aprobatę techniczną mamy gwarancję na określone parametry ocieplenia, jego trwałość oraz estetykę.

Jakże często widzimy elewacje z odbarwieniami czy odpryskami a przecież na te obiekty inwestorzy ponieśli również niemałe koszty.

W naszej praktyce handlowej dostrzegamy, że inwestorzy maja coraz większą wiedzę na temat materiałów budowlanych. W przypadku dociepleń klienci dostrzegają różnicę pomiędzy tynkiem mineralnym a tynkiem silikonowym i przyczynę różnicy w cenie. Ale jeszcze ignorowana  jest potrzeba stosowania materiałów dodatkowych jak listwy startowe, specjalistyczne profile, gąbki samo rozprężne do łączeń tynku z balustradami czy walce do przejść elementów mocujących lampy, anteny itp.  

Dostrzegamy też potrzebę projektów dociepleń budynków i kolorystyki elewacji, lecz praktycznie takie coś nie istnieje, zapewne z powodu oszczędności inwestorów. Remontując dom na podstawie projektu inwestor ma pewność prawidłowego docieplenia domu i poprawy estetyki obiektu.

12.08.2014 16:27

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209