Dachówki na dach, jakie wybrać?

 -  -  Dachówki na dach, jakie wybrać?

Od 20 lat pomagamy i doradzamy w podjęciu tej decyzji. Dach jest nie tylko bardzo ważnym elementem konstrukcyjnym budynku ale decyduje o wyrazie estetycznym obiektu. Nasi klienci najdłużej zastanawiają się właśnie nad decyzją; co wybrać, jaką dachówkę, bo najczęściej projektanci wskazują na dachówki jako pokrycie dachowe.

Chcemy przedstawić Państwu nasze typy na podstawie tego z czego nawet po wielu latach klienci są bardzo zadowoleni. A także co nam się podoba, gdy widzimy obiekty zrealizowane. Jeżeli nie musicie Państwo trzymać się ograniczeń finansowych i w kształt budynku może się udanie wpasować, to stawiamy na dachówki karpiówki. Ponadczasowe, klasyka która jest ciągle bardzo piękna. Nasze typy to karpiówka angoba czerwona miedziana firmy Brass lub top glazura w kolorze czarnym. Dachówki karpiówki ułożone w łuskę dają wspaniałe wrażenie estetyczne a jeżeli jest to dachówka glazurowana to każdy zwróci uwagę na taki dach. Dachówki glazurowane szczególnie polecane są na budynki zlokalizowane wśród wysokiego drzewostanu, to daje najdłuższą gwarancję na niepokrywanie się osadami. Dla klientów wybierających dachówki zakładkowe proponujemy zwrócić uwagę na dachówkę Rubin 13 V w glazurze sosna (zielona) lub czarny brylant firmy Brass. W okolicach Zielonej Góry są dachy z tymi bardzo atrakcyjnymi dachówkami. Równie ładnie prezentuje się na dachu dachówka zakładkowa firmy Creaton o nazwie Premion w kolorze czarna glazura lub Premion czerwień winna. Można powiedzieć efekt ,,murowany,,.Przy wyborze dachówek ceramicznych zakładkowych oferta producentów jest ogromna. Wiele kształtów i kolorów .

Jest też grupa klientów ceniących najwyższą jakość ale nie preferujących błyszczących dachów i wtedy polecamy karpiówkę angobowaną w kolorze grafitowym, która wspaniale komponuje się z nowoczesnym kształtem budynku.

Jednak najczęściej wybieraną dachówką jest dachówka zakładkowa. Naszym klientom polecamy dachówki ceramiczne lub tańsze dachówki betonowe. Dla tych którzy pragną wypróbowanej jakości ale bardzo przystępnej ceny polecamy dachówki cementowe firmy Brass.Do wyboru jest kilka kształtów i kolorów ale najpopularniejsze to odcienie czerwieni lub grafitu.

07.07.2014 16:59

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209