Aktualności

close

Mamy zaszczyt poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty wyjątkowego produktu - dachówki Koramic V9. Ten unikalny produkt jest rezultatem współpracy producenta z renomowanym Studio F. A. Porsche, które wcześniej zaprojektowało dla Wienerberger innowacyjny wzór dachówki Koramic V11. 

W porównaniu do dachówki V11, model V9 jest większy (już od 8,9 sztuk na metr kwadratowy), co sprawia, że jest bardziej wydajny, a dodatkowo m2 tej dachówki jest o ponad 20% lżejszy w stosunku do dachówki V11.

close

Dachówka Reform 11 antracyt glazura

  • Łagodny półpłaski kształt.
  • Ekonomiczna w czasie układania 11 szt/m2.
  • Wyposażona w integralny otwór śrubowy dla lepszego zamocowania do łat.
  • Idealnie prosta dzięki zastosowaniu najnowszej technologii wypalania na płasko w pojedynczych „H-KASETACH”.
  • Duża tolerancja w górnym zamku do 18 mm.
  • Doskonała jakość będąca efektem produkcji dachówki z bawarskich glin i iłów.
  • Szczelnie ryglująca boczna zakładka.
close

Tylko ktoś, kto zajmuje się materiałami do pokryć dachowych tak długo jak firma Nelskamp, nie tylko zna rynek, lecz także może reagować na indywidualne życzenia klientów. 

close

Z przyjemnością informujemy, ze zostaliśmy bezpośrednim partnerem niemieckiego producenta dachówek ceramicznych i dachówek betonowych oraz systemów solarnych firmy Nelskamp.

close

 

               WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM

SKŁADAMY ŻYCZENIA SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2016 ROKU

 

close

Łatwo  i bez oczekiwań dostaniecie Państwo kilka rodzajów pokryć u nas w firmie , jednak na niektóre modele dachówek trzeba poczekać . Przypominamy ,że mamy od niedawna w ofercie dachówkę Nelskamp , która zyskała uznanie wielu klientów.

Dla Państwa wygody nasi handlowcy przyjmują zamówienia drogą mailową lub telefoniczną . Zamawiasz i dostajesz cały komplet na plac budowy .

Współpracuje z nami duża grupa rekomendowanych wykonawców  . Jeżeli szukacie Państwo fachowcy dzwońcie do nas .

close

Z niecierpliwością oczekujemy na nowe oblicze Alei Zjednoczenia . Remont ciągle trwa . Dojazd do firmy jest . Podziwiamy firmę wykonującą remont ,że prowadząc cały czas prace budowlane potrafi zapewnić niezakłócony dojazd. Zapraszamy

close

Blacha dachówkopodobna i blacha trapezowa ciągle cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Informujemy, że mamy w ofercie blachę dachówkową oraz trapez w cenach przedsezonowych , czyli w promocyjnych.

 Przed nastaniem jesieni możecie Państwo dokonać zakupu blach firmy Borga , której produkty sprzedajemy od ponad 20 lat i której blachy leżą na dachach domów i budynków gospodarczych u ogromnej rzeszy naszych zadowolonych klientów. Proponujemy bardzo dobre jakościowo blachy dachówkopodobne i blachy trapezowe  z dużymi rabatami.

Zapraszamy do naszej firmy Zielona Góra Zjednoczenia 122 A lub dzwońcie do nas. Nasi przedstawiciele dotrą do Państwa.

  

close

W dniach 1 lipca do  31 sierpnia 2015 roku firma Brass oferuje promocje na wszystkie modele dachówek w kolorze czarnym.

Czarny jest modny , czarny jest tańszy .

Nasza firma będąc rekomendowanym dystrybutorem dachówek ceramicznych i dachówek betonowych   firmy Brass z przyjemnością informuje Państwa ,ze teraz te doskonałej jakości dachówki możemy zaproponować w bardzo atrakcyjnej cenie. Tak tanio jeszcze nie było przy tak bardzo dobrej jakości dachówek. Tylko do końca sierpnia br.

close

Z przyjemnością informujemy Państwa ,że wychodząc na przeciw oczekiwaniom zostaliśmy sprzedawcą dachówek marki Nelskamp.

Oferujemy wszystkie produkty firmy Nelskamp, producenta dachówek ceramicznych i dachówek betonowych oraz akcesoriów dachowych .

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209