Warto wiedzieć

Nasz Ekspert mgr inż. Krzysztof Piaściński

inżynier posiadający uprawnienia budowlane z wieloletnim doświadczeniem jako kierownik budów, odpowiada na pytania.

Tutaj też znajdziecie Państwo artykuły, w których nasi doradcy dzielą się doświadczeniem  

more_vert RODO
close

RODO

Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z prawem,
rzetelnie i w sposób przejrzysty dla osoby,
której dane dotyczą.
Dane osobowe zbieramy w konkretnych, wyraźnych
i prawnie uzasadnionych celach oraz nie przetwarzamy
ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami.
Dbamy aby dane osobowe były prawidłowe, aktualne oraz usuwamy
lub sprostujemy dane nieprawidłowe w świetle celów ich przetwarzania.
Dane osobowe przechowujemy w formie umożliwiającej identyfikację osoby,
której dane dotyczą, przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do celów,
w których dane te są przetwarzane.
Przetwarzamy Twoje dane osobowe w sposób zapewniający odpowiednie
bezpieczeństwo w tym , za pomocą odpowiednich środków
technicznych lub organizacyjnych,
zapewniamy ochronę przed niedozwolonym, niezgodnym
z prawem przetwarzaniem oraz przypadkową utratą,
zniszczeniem lub uszkodzeniem.

Więcej informacji znajduje się siedzibie naszej firmy.

close

Jest powiedzenie, że łatwiej dom wybudować niż wyremontować czy przebudować istniejący. Często ilość nieoczekiwanych problemów pojawiających się podczas remontu potrafi mocno nadwyrężyć nasze nerwy i portfel. Istnieją sytuacje gdy nie mamy wyboru i podejmujemy decyzje o remoncie. Doskonale zlokalizowany budynek ale za mały na nasze potrzeby to najważniejszy powód.

close

Czy detalami w budownictwie rządzi moda czy pragmatyzm? Jak to wygląda w stosowanym orynnowaniu w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Lata dziewięćdziesiąte to czas rynien ocynkowanych i bum na rynny z PCV. Dziś prym wiedzie rynna stalowa powlekana i rynna z blachy cynkowo-tytanowej.

close

Blacha płaska na dachach, układana na rąbek stojący dawniej ogromnie popularna obecnie powoli wraca do łask. Kiedyś jako zwykła blacha ocynkowana wymagająca nieustającej konserwacji dziś w eleganckiej odsłonie.   

close

Od 20 lat pomagamy i doradzamy w podjęciu tej decyzji. Dach jest nie tylko bardzo ważnym elementem konstrukcyjnym budynku ale decyduje o wyrazie estetycznym obiektu. Nasi klienci najdłużej zastanawiają się właśnie nad decyzją; co wybrać, jaką dachówkę, bo najczęściej projektanci wskazują na dachówki jako pokrycie dachowe.

close

Komin jest ,,sercem,, domu i zdecydowanie najlepiej kiedy nie ma ,,zawału,,. Ciągle sprawny i niezawodny. Dlatego z ogromnej oferty kominów systemowych wybieram kominy systemowe Schiedel. Firma której początki sięgają 1948 roku i wtedy to  powstają pierwsze elementy kominowe. Pierwszy system kominowy powstaje w 1958 roku a pierwotna wersja komina Rondo Plus w roku 1978 . Takie doświadczenie musi owocować doskonałymi produktami. Firma Schiedel dając 30 letnią gwarancję jest pewna swoich produktów.

Zalety jakie posiadają kominy Schiedel to ...

close

Kargul podejdź no do płota....a za moim płotem już wszystko było wolno a jak z tymi odległościami od sąsiada jest obecnie. Dom z oknami musi być co najmniej w odległości 4 m  od granicy działki ...od tego Kargulowego płota. Odpowiednie rozporządzenia Ministra Infrastruktury zalecają odległości pomiędzy zewnętrznymi ścianami budynków mieszkalnych.

close

W ostatnich latach można zauważyć coraz większy wybór wzorów i kolorów pokryć dachowych. Szczególnie dachówek. A jakie kształty i kolory dachówek ceramicznych i dachówek betonowych najczęściej wybierają nasi klienci?

close

Często przy budowie dachu zastanawiamy się jaki rodzaj pokrycia wybrać. Naszym wyborem kieruje przede wszystkim estetyka, potem kierujemy się praktyką, staramy się dobrać rodzaj pokrycia do zastosowanej konstrukcji dachu.

close

Nasze tarasy to często weekendowe miejsca spędzania wolnego czasu ze znajomymi. Miło jest posiedzieć na dworze ale czasami słońce, deszcz czy nawet liście spadające z drzew mogą zakłócić nasz spokój. Wtedy myślimy o zadaszeniu pergoliczy tarasu, a jednocześnie nie chcemy zasłaniać zbyt wiele światła dziennego. Doskonałym rozwiązaniem są przezroczyste płyty dachowe ONDUCLAIR lub SALUX.

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209