Bloczek Ytong Multipor czyli ocieplenie ściany od wewnątrz budynku

 -  -  Bloczek Ytong Multipor czyli ocieplenie ściany od wewnątrz budynku

YTONG MULTIPOR to mineralne płyty wykonane z wyjątkowo lekkiej odmiany betonu komórkowego zapewniającego świetną izolacyjność termiczną ścian jak również wysoką paroprzepuszczalność przy jednoczesnej zdolności do pochłaniania pary wodnej do zastosowania od środka budynku co zapewni użytkownikowi pomieszczeń komfortowe warunki użytkowania. 

Chcesz zmniejszyć swoje rachunki za ogrzewanie? - kup materiały budowlane o nazwie MULTIPOR.
Producenci  oferują różnego rodzaju materiały budowlane ale tylko MULTIPOR jest tym wyjątkowym, który stworzono specjalnie do ocieplenia ścian od wewnątrz obiektów. Teraz mieszkając w bloku lub zabytkowej kamienicy nie musisz czekać aż administracja zadecyduje o dociepleniu budynku, w którym mieszkasz. TY SAM możesz zdecydować o zmniejszeniu swoich rachunków za ogrzewanie. Wystarczy kupić bloczki MULTIPOR, które są dostępne w grubościach od 5 do 20 cm. Multipor to bloczki wykonane z bardzo mocno sporyzowanego betonu komórkowego, które można zastosować do ocieplenia ścian zewnętrznych budynków od środka -nie ingerując w wygląd  elewacji. Jest to szczególnie przydatne w budynkach objętych nadzorem konserwatorskim oraz w blokach, gdzie do ocieplenia ściany potrzebna jest zgoda wielu mieszkańców.
Mieszkając w kamienicy gdzie ściany wykonano z cegły pełnej o grubości 38cm możemy zwiększyć jej ciepłotę nawet o wartość współczynnika U = 0,93 [W/m2K] tylko poprzez przyklejenie bloczka o grubości 6 cm. Mieszkając w bloku gdzie ściany wykonano z żelbetu o grubości 24 cm przyklejenie bloczka MULTIPOR o grubości 6 cm spowoduje docieplenie budynku o o wartość współczynnika U = 3,13 [W/m2K] . Już podczas pierwszych mrozów odczujecie Państwo zmianę temperatury w pomieszczeniu, zauważycie Państwo jak szybko nagrzeje się wasze mieszkanie, poczujecie przyjemne ciepło w domu pomimo mrozów na podwórku. Docieplanie ścian materiałami budowlanymi typu MULTIPOR nie jest trudne. Wystarczy przykleić lekkie bloczki o wymiarach 60cm x40 cm do ściany a potem  tą nową ścianę przeszpachlować klejem i zatopić w nim siatkę elewacyjną. Klej do zatapiania siatki elewacyjnej i klej do przyklejania bloczków do ścian to ten sam produkt, który jest do nabycia razem z bloczkami MULTIPOR. W naszej firmie pomożemu Państwu wyliczyc ilośc potrzebnych bloczków , kleju  i siatki oraz odpowiemy na Państwa pytania dotyczące szczegółów technicznych.

03.07.2012 16:25

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209