Dobry produkt

close

UWAGA w dniu 31.05.2024 (Piątek)  - firma będzie nieczynna!!!

Za niedogodności przepraszamy i zapraszamy już 03.06.2024

 

 

close
 -  -  9V2

Mamy zaszczyt poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty wyjątkowego produktu - dachówki Koramic V9. Ten unikalny produkt jest rezultatem współpracy producenta z renomowanym Studio F. A. Porsche, które wcześniej zaprojektowało dla Wienerberger innowacyjny wzór dachówki Koramic V11. 

W porównaniu do dachówki V11, model V9 jest większy (już od 8,9 sztuk na metr kwadratowy), co sprawia, że jest bardziej wydajny, a dodatkowo m2 tej dachówki jest o ponad 20% lżejszy w stosunku do dachówki V11.

close

Hydroizolacja - system membran EPDM
Podstawą systemu jest syntetyczna membrana gumowa o żywotności
przekraczającej 50 lat. Jest kompatybilna z większością podłoży, co
sprawia, że idealnie nadaje się do pokrycia dachów płaskich, tarasów,
balkonów.

close

Wybierając podbitkę jako zabudowę okapu dachu na zewnątrz budynku zabezpieczamy budynek przed utratą ciepła , zawilgoceniem ocieplenia dachu czy tez zagnieżdżeniem się ptaków lub owadów w konstrukcji dachowej .

close

Okazja!!!Dostępne od ręki 2 sztuki.Cena za okno z kołnierzem 1753zł brutto/szt. Okno Dachowe Obrotowe ROTO W2SAL 78/140- 2 szybowe- drewniane białe- oś obrotu w połowie

 -  -  roto q4
close

YTONG MULTIPOR to mineralne płyty wykonane z wyjątkowo lekkiej odmiany betonu komórkowego zapewniającego świetną izolacyjność termiczną ścian jak również wysoką paroprzepuszczalność przy jednoczesnej zdolności do pochłaniania pary wodnej do zastosowania od środka budynku co zapewni użytkownikowi pomieszczeń komfortowe warunki użytkowania. 

close

System Schiedel AVANT został stworzony głównie z myślą o kotłach kondensacyjnych i niskotemperaturowych chociaż ma zastosowanie również do innych kotłów na paliwa ze spalinami niskotemperaturowymi .

close

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują rozwiązań umożliwiających podłączanie do jednego komina kotłów na różne paliwa firma Schiedel stworzyła komin Dual wielofunkcyjny system kominowy.

Przy rosnących cenach opału, warto mieć możliwość wyboru. Zmiana jego rodzaju zazwyczaj jest związana z wybudowaniem nowego komina. 

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209