Dom energooszczędny

close

Efektywność energetyczna budynku rozpoczyna się na etapie jego projektowania i wznoszenia a kończy na eksploatacji.
Parę słów o wznoszeniu budynków przy zastosowaniu kompletnego systemu Ytong.

close

Nasi klienci budujący domy chcieliby aby ich dom był i ekologiczny i energooszczędny i jednocześnie w granicach możliwości finansowych  inwestora czyli oszczędny w budowie i eksploatacji. Czy to można pogodzić ?

close

Trochę przypomnień co ważne przy budowie domu energooszczędnego. Dom pasywny wymaga weryfikacji projektu architektonicznego w Polskim Instytucie Budownictwa Pasywnego i po pozytywnej opinii pozostaje trzymać się założeń projektowych  a po wybudowaniu przeprowadzić próby szczelności powietrznej budynku w stanie surowym zamkniętym i po wykończeniu obiektu i po złożeniu wszystkich dokumentów starać się o Certyfikat Domu Pasywnego.

close

W 2013 r. Roto wprowadziło na rynek okna dachowe z nowym niskoemisyjnym szkleniem Roto blueTec i Roto blueTec Plus.
Te trzyszybowe innowacyjne pakiety, zastosowane w oknach dachowych Roto Designo R6
i R8, gwarantują jeszcze lepsze parametry termoizolacyjne całego okna. Dzięki czemu spełniają one wysokie wymagania energetyczne stawiane w przypadku budynków pasywnych i energooszczędnych, stając się ich idealnie dopasowanym elementem.

close

W naszej firmie zakupicie Państwo materiały do budowy domu energooszczędnego i pasywnego. Możecie Państwo liczyć na nasze fachowe wsparcie przy doborze poszczególnych elementów a dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy w najbardziej optymalnych rozwiązaniach.

Materiały budowlane na dom energooszczędny posiadamy w stałej sprzedaży. Nasi eksperci chętnie pomogą w wyborze odpowiednich materiałów do budowy domu.

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie domów energooszczędnych. Prowadzenie budowy i nadzorowanie jej przez naszą firmę sprawi, że budowanie może być przyjemne.

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209