Blacha na dachu. Blachy płaskie

Blacha płaska na dachach, układana na rąbek stojący dawniej ogromnie popularna obecnie powoli wraca do łask. Kiedyś jako zwykła blacha ocynkowana wymagająca nieustającej konserwacji dziś w eleganckiej odsłonie.   

Obecnie najczęściej stosowana na dachach budynków o nowoczesnej bryle a także z na dachach obiektów z wieloma zaokrągleniami i krzywiznami. Budynki z blachą płaską na dachu stwarzają wrażenie bryły o  wyjątkowej lekkości. Obecnie wyłącznie stosuje się blachę miedzianą, tytanowo-cynkową lub stalową powlekaną. Wtedy blachy nie wymagają żadnej konserwacji i charakteryzują się wyjątkową długowiecznością.  Oczywiście blachy stopowe( miedziane, tytanowo-cynkowe) są drogimi rozwiązaniami ze względu na koszt blachy. Tańsze rozwiązanie to blacha stalowa powlekana. Koszt robocizny przy układaniu blachy płaskiej na rąbek stojący również jest dość wysoki. Dekarz musi posiadać umiejętność układania i przygotowania blach  do krycia na rąbek oraz posiadać specjalistyczne narzędzia. Z tych powodów nie jest to często stosowane pokrycie dachowe, ale klienci decydujący się na ten rodzaj dachu mogą być pewni wyjątkowego rozwiązania .

19.08.2014 16:25

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209