Lekkie pokrycia przezroczyste.

 -  -  Lekkie pokrycia przezroczyste.

Nasze tarasy to często weekendowe miejsca spędzania wolnego czasu ze znajomymi. Miło jest posiedzieć na dworze ale czasami słońce, deszcz czy nawet liście spadające z drzew mogą zakłócić nasz spokój. Wtedy myślimy o zadaszeniu pergoliczy tarasu, a jednocześnie nie chcemy zasłaniać zbyt wiele światła dziennego. Doskonałym rozwiązaniem są przezroczyste płyty dachowe ONDUCLAIR lub SALUX.

Płyty te wykonane są z żywicy poliestrowej wzmacnianej włóknem szklanym(żywica termoutwardzalna). Zastosowanie tego materiału nadaje płytom dachowym wytrzymałość mechaniczną a także stabilność termiczną i chemiczną. Kształt falowanej płyty lub trapezu doskonale wygląda na tarasach, szklarniach czy ogrodach zimowych, jednocześnie daje stonowane i łagodne światło do pomieszczeń zadaszonych.

Montaż tych płyt jest bardzo prosty. Montujemy je na drewnianych łatach przy pomocy systemowych wkrętów i podkładek. W naszej ofercie posiadamy różne długości płyt co również ułatwia dopasowanie ich długości do indywidualnych potrzeb klientów.

06.09.2013 12:09

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209