„Venecja”- doskonała blachodachówka modułowa na Twój dach.

 -  -  „Venecja”- doskonała blachodachówka modułowa na Twój dach.

Często przy budowie dachu zastanawiamy się jaki rodzaj pokrycia wybrać. Naszym wyborem kieruje przede wszystkim estetyka, potem kierujemy się praktyką, staramy się dobrać rodzaj pokrycia do zastosowanej konstrukcji dachu.

Wiele projektów budowlanych w specyfikacji ma narzucone, że do konstrukcji lekkiej o niedużym przekroju belek konstrukcyjnych należy zastosować blachodachówkę, ponieważ jest ona pokryciem lekkim (około 5kg/m2). Wtedy zaczynamy szukać tej odpowiedniej blachodachówki, która spełni w pełni nasze oczekiwania co do kształtu i kolorystyki. O ile na dachach dwuspadowych jest to dość proste to przy dachach o skomplikowanej konstrukcji kopertowej zaczyna to być trochę uciążliwe. Klasyczny model blachodachówki to prostokątne arkusze przetłoczone na kształt fal o różnych profilach (wyższych czy niższych). Przy dachu dwuspadowym dobieramy odpowiednią ilość arkuszy na szerokość budynku dobierając odpowiednią długość i mamy po kłopocie. Gdy nasz dach ma kształt kopertowy to w przypadku prostokątnych arkuszy klasycznej blachodachówki będziemy mieli dużo odpadu na skutek przycinania blachy po skosach a w dodatku odpady te są praktycznie nie do wykorzystania.

Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest blachodachówka modułowa „Venecja”.

Blacha ta wyróżnia się unikalnym kształtem, posiada 5 fal dolnych oraz 6 wierzchołków, jej naroża są specjalnie uformowane co sprawia, że arkusze na dachu składają się i przylegają do siebie idealnie tworząc efekt krycia dachówką ceramiczną. Specjalnie zaprojektowana krawędź przednia arkusza pozwala na swobodne odklejanie się skroplin wody i cyrkulację powietrza. Rozwiązanie to w znaczący sposób wpływa na trwałość blachy. „Venecja „ ma również fabrycznie wykonane otwory na wkręty i uszczelki co ułatwia zdecydowanie jej zamontowanie na dachu, nie ma konieczności dodatkowego nawiercania. Dzięki modułowemu kształtowi blachodachówka „Venecja” to nawet o 20% mniej odpadu w porównaniu z innymi pokryciami ze stali, duża łatwość montażu okien dachowych w połaci oraz brak wrażliwości na wysychanie oraz pracę więźby dachowej. „Venecja” posiada także najdłuższa gwarancję na rynku – nawet do 50lat(powłoka Prelaq X-matt) oraz 30lat(powłoka D-matt).

jp

06.09.2013 12:36

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - dachy, ściany, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209